Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / 4G LTE Advanced / Antena Modem dookólna 3G / 4G LTE 2x13dBi MIMO DUAL
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Model: | Antena DUAL AVENTAGE MIMO dookólna 2G / 3G / 4G LTE 2x16dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 698~806MHz / 824~894MHz 925~960MHz / 1710~1785MHz 1805~1880MHz / 1920~1980MHz 2110~2170MHz / 2500~2690MHz |
| Zysk energetyczny: | 2x16 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Konektory antenowe: | 2x TS9 i 2xCRC9 |
| VSWR: | < 2.5 |
| Kolor: | czarny |
| Polaryzacja: | pozioma dookólna |
| Sposób montażu modemu: | w kieszeni z tyłu obudowy |
| Przewód: | USB 2.0 5m |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | Antena DUAL AVENTAGE MIMO dookólna 2G / 3G / 4G LTE 2x16dBi |
|---|---|
| 2. | Instrukcja obsługi PL |
| 3. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 4. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |