Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna GSM / 3G / 4G LTE 16dBi TRANS DATA
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter



| Model: | Antena OMNI Dookólna 2G / 3G / 4G LTE 16dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 791~821MHz / 832~862MHz 1710~1785MHz / 1805~1880MHz 2500~2570MHz / 2620~2690MHz |
| Zysk energetyczny: | 16 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 360˚ |
| Złącze antenowe: | N żeńskie |
| VSWR: | < 1.8 |
| Kolor: | szary (włókno szklane) |
| Polaryzacja: | pozioma, dookólna |
| Wymiary: | 75cm wysokości |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | Antena OMNI Dookólna 2G / 3G / 4G LTE 16dBi |
|---|---|
| 2. | 10m przewód SFR200 zakończony wtykiem FMEż |
| 3. | Konektor FMEm-CRC9/SMA/TS9 3w1 |
| 4. | Uchwyty montażowe |
| 5. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 6. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |