Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Kierunkowa GSM / 3G / 4G LTE 20dBi THUNDER
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter

| Częstotliwość: | 1710-2700MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 2 x 30dBi |
| VSWR: | ≤2.0 |
| Impedancja: | 50Ω |
| Polaryzacja: | Pionowa i poziona |
| Poziome kąty widzenia: | 55° |
| Pionowe kąty widzenia: | 50° |
| Moc: | 100W |
| Typ kabla: | H1000 |
| Długość kabla: | 10m FMEż |
| Temperatura pracy: | -40℃~﹢65℃ |
| Dopuszczalna prędkość wiatru: | 210km/h |
| Waga anteny: | 300g |
| Średnica anteny: | Φ35~φ55mm |
| Rozmiar: | 89.3 x 10.5 x 4.5 cm |
| Materiał: | ABS |
| Kolor: | Czarny |
| 1. | Antena Dual Hawk 2x30dBi |
|---|---|
| 2. | 2x przewód H1000 10m FMEż |
| 3. | Instrukcja obsługi |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |