Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / 4G LTE Advanced / Antena dookólna 3G / 4G LTE 2x15dBi MIMO DUAL
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Pasmo pracy: | 1700-2100MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 2x15 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Złącze antenowe: | 2x 5m przewód RG174 zakończony wtykami CRC9 |
| VSWR: | < 2,0 |
| Podstawa magnetyczna (średnica): | 100 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość: | 470 mm |
| Odporność na wiatr: | 60km/h |
| Polaryzacja: | Pozioma dookólna |
| Dlugość przewodów: | 2x5m |
| 1. | Antena DUAL LTE 3G/4G LTE/HSPA+ 2x15dBi |
|---|---|
| 2. | 2x 5m przewód RG174 zakończony wtykami CRC9 |
| 3. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 4. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |