Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Panelowa DUAL MIMO 4G 2x12dBi
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Model: | Antena panelowa DUAL MIMO 2x12dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 806~906 MHz, 1710~2700 MHz |
| Zysk energetyczny: | 2x12 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 100 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 115˚ |
| Kąt widzenia: | pionowo 75˚ |
| Złącze antenowe: | FME żeńskie (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 1.6 |
| Polaryzacja: | pionowa i pozioma |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | Antena Panelowa 4G LTE DUAL MIMO 2x12dBi |
|---|---|
| 2. | 2x10m przewód SFR240 zakończony wtykiem FMEż |
| 3. | 2x Konektor FMEm-CRC9 / FMEm-SMA / FMEm-TS9 do wyboru |
| 4. | Uchwyty montażowe dla anteny |
| 5. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 6. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |