Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna GSM / 3G / 4G LTE 13dBi z wtykiem SMA
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Pasmo pracy: | 800-960MHz, 1710-1880MHz, 1900-2170MHz, 2500-2690MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 13 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Współczynnik przód/tył: | 16 dB |
| Kąt widzenia: | poziomo 360˚ |
| Złącze antenowe: | Konektor SMA męski |
| VSWR: | < 1.5 |
| Waga: | 0,26 kg |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 46cm |
| Średnica podstawki: | 66 mm |
| Magnetyczna podstawka: | TAK |
| Pozłacany konektor: | TAK |
| Ilość cewek: | 2 |
| Dlugość przewodu: | 6m |
| 1. | Podstawa z 6 metrowym przewodem zakończonym konektorem SMA męskim |
|---|---|
| 2. | Dwu cewkowa antena 13dBi |
| 3. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 4. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |