Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna GSM / 3G / 4G LTE 16dBi z wtykiem CRC9 / TS9 lub SMA
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter



| Model: | Antena OMNI Dookólna GSM / 2G / 3G / 4G LTE 16dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 791~821MHz / 832~862MHz 1710~1785MHz / 1805~1880MHz 2500~2570MHz / 2620~2690MHz |
| Zysk energetyczny: | 16 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 360˚ |
| Złącze antenowe: | Nm (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 2.5 |
| Kolor: | biały |
| Polaryzacja: | pozioma, dookólna |
| Wymiary: | 17x4x0,6cm |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | Antena OMNI Dookólna GSM / 2G / 3G / 4G LTE 16dBi |
|---|---|
| 2. | 0,25m przewód RG174 zakończony wtykiem Nm |
| 3. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 4. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |