Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Dookólna GSM / 3G / 4G LTE 17dBi z wtykiem CRC9 / TS9 lub SMA
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Pasmo pracy: | 850~960 MHz, 1710~2500 MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 17 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 360˚ |
| Złącze antenowe: | Wtyk FMEż |
| VSWR: | < 1.5 |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 140cm |
| Średnica podstawki: | 66 mm |
| Magnetyczna podstawka: | TAK |
| Ilość cewek: | 3 |
| Dlugość przewodu: | 10m |
| 1. | Podstawa z 10 metrowym przewodem zakończonym wtykiem FMEż |
|---|---|
| 2. | Trzy cewkowa antena 17dBi |
| 3. | Konektor FMEm-CRC9 lub FMEm-TS9 do wyboru |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |