Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena dookólna WiFi MAX 18dBi
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Pasmo pracy: | 2400~2500 MHz |
|---|---|
| Zysk energetyczny: | 18 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Polaryzacja: | Linear Verdical |
| Kąt widzenia: | poziomo 360˚, pionowo 48˚ |
| Złącze antenowe: | Konektor RP-SMA |
| VSWR: | < 1.5 |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 78cm |
| Średnica podstawki: | 66 mm |
| Pozłacany konektor: | TAK |
| Dlugość przewodu: | 5m (zakończony konektorem SMA męskim) |
| 1. | Podstawa z 5 metrowym przewodem zakończonym konektorem SMA |
|---|---|
| 2. | Antena 18dBi dookólna WiFi MAX |
| 3. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 4. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |