Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Panelowa GSM / 3G / 4G LTE 12dBi
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


| Model: | 2-Zakresowa Antena Panelowa 12dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 806~906 MHz, 1710~2700 MHz |
| Zysk energetyczny: | 12 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 100 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 115˚ |
| Kąt widzenia: | pionowo 75˚ |
| Złącze antenowe: | FME lub N żeńskie (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 1.6 |
| Kolor: | biały |
| Polaryzacja: | pionowa lub pozioma |
| Rozmiar: | 210x180x44mm |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | 3-Zakresowa Antena Tajfun 19dBi |
|---|---|
| 2. | 10 metrowy przewód antenowy SFR240 wtykiem N męskim lub FME żeńskim |
| 3. | Konektor FMEm-CRC9, FMEm-SMA lub FMEm-TS9 do wyboru w przypadku wtyku FME |
| 4. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 5. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |