Home / Nasze produkty / Anteny GSM / 3G / 4G LTE / WiFi / Antena Kierunkowa 4G LTE Adwanced 20dBi YAGI
+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter



| Model: | Antena kierunkowa YAGI 20dBi |
|---|---|
| Pasmo pracy: | 1710~1880 MHz |
| Zysk energetyczny: | 20 dBi |
| Impedancja: | 50 Ω na złącze |
| Maksymalna moc: | 100 W |
| Kąt widzenia: | poziomo 27˚ |
| Kąt widzenia: | pionowo 23˚ |
| Złącze antenowe: | FME żeńskie (kabel wychodzący z anteny) |
| VSWR: | < 1.5 |
| Polaryzacja: | pionowa i pozioma |
| Temperatura pracy: | od -40 do 70˚C |
| 1. | Antena Kierunkowa 4G LTE YAGI 20dBi |
|---|---|
| 2. | 10m przewód SFR240 zakończony wtykiem FMEż |
| 3. | Konektor FMEm-CRC9 / FMEm-SMA / FMEm-TS9 do wyboru |
| 4. | Uchwyty montażowe dla anteny |
| 5. | Pomoc techniczna 6 dni w tygodniu |
| 6. | Paragon lub faktura stanowiąca gwarancje |