Jesteśmy jedynym przedstawicielem Amerykańskiej firmy Signaflex.co na Europę !

Home / Nasze produkty / Wzmacniacze GSM / Wzmacniacz RP-2000 3G / GSM

+48 34 307 21 00 | sklep@new-electric.pl | Facebook | YouTube | Twitter


 

Korzyści z użytkowania naszych wzmacniaczy

Prezentujemy nowoczesny zestaw wzmacniający sygnał sieci EGSM, 2G, 3G, 4G LTE, LTE2600 dla wszystkich operatorów sieci głosowych oraz internetu uzyskiwanego od operatorów komórkowych w Polsce i Europie. Jeśli masz problemy z zasięgiem i potrzebujesz sprawdzonego, stabilnego i mocnego systemu wzmacniającego to wybór naszych urządzeń będzie dla Ciebie najlepszą możliwą opcją !

Dlaczego urządzenia marki Signaflex?

* W przypadku braku lub słabego zasięgu telefon nieustannie próbuje wyszukać nowy BTS z którym mógł by nawiązać lepsze połączenie co zużywa dużą ilość energii. W przypadku stabilnego i mocnego połączenia jakie oferują nasze urządzenia takie zużycie energii jest znacznie ograniczone.

Do czego jest to urządzenie?

Nasz zestaw jest idealnym rozwiązaniem dla dużych pomieszczeń takich jak biura, hale produkcyjne, sportowe, pola namiotowe i inne. Wzmacniacz Signaflex jest idealnym zbalansowaniem jakości względem ceny. Jeżeli masz problem z zasięgiem lub zupełnie go brakuje takie rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Jak to działa

Zestaw wzmacniający zaczynamy od montażu anteny zewnętrznej w najwyższym możliwym punkcie, Najlepszym rozwiązaniem jest montaż anteny na dachu w miejscu w którym antena osiąga największe wartości wzmocnienia. Sygnał jest odbierany przez tą antenę a następnie za pomocą przewodu kierowany do urządzenia wzmacniającego zainstalowanego wewnątrz pomieszczenia.

Sygnał wprowadzony do wzmacniacza ulega wzmocnieniu i jest rozprowadzany po pomieszczeniach za pomocą anteny lub kilku anten wewnętrznych. Wzmocnienie jest dwubiegunowe tzn i my słyszymy rozmówcę i rozmówca słyszy nas.

 
Czy zestaw będzie działał z moim telefonem i siecią komórkową?

Wzmacniacze Signaflex zostały zaprojektowane do pracy ze wszystkimi telefonami komórkowymi dostępnymi na rynku Europejskim. Nasza bogata oferta opiera się na wzmacniaczach od EGSM po 2G, 3G, 4G oraz LTE2600 MHz.

Czym różnią się od siebie poszczególne zestawy?

Same wzmacniacze Signaflex różnią się 2 głównymi parametrami jak maksymalna wydajność urządzenia podawana w m2 oraz liczba obsługiwanych częstotliwości.

Wzmacniacze dzielimy na 1-zakresowe (które obsługują tylko jedną częstotliwość) oraz na 2 i 3-zakresowe (które obsługują kilka częstotliwości).

Specyfikacja wzmacniacza:
Pasmo pracy:Uplink 890~915MHz 1920-1990MHz

Downlink 935~960MHz 2110-2180MHz
Pokrycie:2000 m² Zysk:Uplink ≥ 55 dBi
Downlink ≥ 60 dBi
Impedancja wej./wyj:50 Ω na złącze
Moc wyjściowa:≥ 30 dBm Płaskość charakterystyki:≤ 3 dB Współczynnik szumów:≤ 6 dB Maksymalne opóźnienie:≤ 0.5 µs
Emisja pozapasmowa:< -40 dBm Niezawodność:standard GB6993-86 Kompatybilność elektromagnetyczna:standard ETS300 694-4 Diody sygnałowe:zasilanie włączone (czerwona)
przekazywanie sygnału (zielona)
Złącza antenowe:Ant. zewnętrzna - gniazdo "F+złączka"
Ant. wewnętrzna - gniazdo "F+złączka"
Zasilanie:AC 110~230V 45~55Hz Zasilacz:DC 5V (zasilacz w komplecie) Waga:0,34 kg
Kolor:Biały Temperatura pracy:od -10 do 60˚C Wilgotność:od 5% do 95% - bez kondensacji
Jak prawidłowo dobrać dla siebie zestaw
Zawartość zestawu
Przydatne informacje